فهرست مطالب این نوشته

موسسه بین المللی شنمو چین

شنموی چین

فهرست مطالب این صفحه

شنموی چین

درباره موسسه بین المللی شنمو

‎موسسه بین المللی شنمو به عنوان یکی از قدیمی ترین و برترین موسسه های آموزشی پرورش ذهن بر پایه چرتکه است. تحولات شگرف و اعجاز برانگیز اقتصادی و صنعتی چین طی ۳۰ سال گذشته، موجب ارتقای چشمگیر چین در رتبه های جهانی شده است. در این مدت سطح رفاه و درآمد سرانه افزایش داشته و تولید ناخالص ملی از ۱۹۰ میلیارد دلار در سال ۱۹۷۰ به ۱۰۰۰۰میلیارد دلار در سال ۲۰۱۴ افزایش یافته است . به عبارت دیگر درآمد مردم چین طی ۳۰ سال گذشته ۵۵ برابر شده است.

این جهش اقتصادی که چین را به دومین قدرت اقتصاد جهانی ارتقا داده، مرهون سیاستگذاری حساب شده در زمینه بکار گیری و آموزش علوم پایه (ریاضیات) با روش ها و تکنیک های خاص برای کودکان به منظور بالا بردن توان ذهنی آنها و منطبق بر چشم انداز کشور چین می باشد.

مدیران ایران شنمو

موسسه آموزشی شنمو قدیمی ترین مرکز آموزشی در چین

‎موسسه آموزشی شنمو قدیمی ترین ، معتبرترین و موثر ترین مرکز آموزشی در چین است که در راستای این سیاست و برای بهبود سطح کیفیت توان ذهنی و آموزشی کودکان چینی در سال ۱۹۹۸ توسط “میانجون لی” در چین پایه گذاری شد که امروزه بعنوان بزرگترین و معتبر ترین مرکز آموزشی ریاضیات ذهنی و پرورش کامل ذهن در سراسر جهان بشمار می رود.

شنمو با بکارگیری از تکنیک های منحصر بفرد و کاربردی قادر است فعالیت های ذهنی را منظم، جهت دار و فعال نماید. دوره های آموزشی شنمو عمدتا شامل ریاضی ذهنی مبتی بر پایه چرتکه، نقاشی، خوشنویسی، زبان انگلیسی ، رشد و تکامل دو نیمکره راست و چپ مغز و آموزش مهارت در تمرکز میباشد.

‎شنمو در حال حاضر در بیش از ۶۰ کشور دنیا از جمله هنگ کنگ، آمریکا، کانادا، انگلیس، ایتالیا، پرتغال، استرالیا، اتریش، روسیه، قرقیزستان، سنگاپور، مالزی، نیجریه، جامائیکا، ژاپن، کره، ایران و … نمایندگی رسمی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 7 =