فواید آموزش چرتکه برای کودکان

تاثیر آموزش چرتکه بر کودکان

آموزش چرتکه برای کودکان یک محرک سالم برای مغز است. که باعث استفاده همزمان از نیمکرۀ چپ و راست مغز می شود. نیمکرۀ چپ مغز برای اکثر مردم در جهان عملکرد اصلی را دارد. بسیاری از ما به طور کامل از مغز خود استفاده نمی کنیم و یا آن را توسعه نمی دهیم. که این امر به ویژه در مورد کودکان خردسال صادق است. موسسه آرمان مس هوشمند (ایران شنمو) با ارائه یک آموزش منحصر به فرد که در آن ذهن کودکان خردسال به بهترین وجه پرورش می‌یابد، در خدمت شما عزیزان است.

آموزش چرتکه روی مفهوم شکل و فضا کار می کند. که منجر به هماهنگی مغز منطقی (نیمکرۀ چپ) و مغز خلاق (نیمکرۀ راست) می شود. در حین استفاده از چرتکه دانش آموزان از هر دو دست استفاده می کنند. که به آنها کمک می کند تا موضوع را توسط قدرت مشاهده و تجسم مهره های چرتکه در ذهن درک کنند. فراگیری چرتکه هماهنگی فراوانی را در نیمکرۀ راست و چپ مغز انجام می دهد که برای پیشرفت مغز کودک بسیار مفید است.

۳ جلسه رایگان برای آموزش چرتکه به صورت حضوری پذیرای کودک شما هستیم

ایران شنمو این افتخار را دارد برای جلب اعتماد خانواده ها سه جلسه رایگان پذیرای عزیزان شما باشد

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان آموزشی ما تماس بگیرید

ایران شنمو تنها نماینده شنمو در ایران

ایران شنمو به عنوان تنها نماینده رسمی موسسه بین المللی آموزشی شنمو در ایران، با بومی سازی و برنامه ریزی دقیق عملیاتی، و برگزاری دوره های جامع آمورش چرتکه در پی افزایش توان محاسباتی کودکان و نوجوانان این مرز و بوم و با هدف حفظ روحیه طراوت و شادابی آنها در این مسیر مهم گام برداشته است. یادگیری ریاضیات ذهنی چرتکه علاقه به یادگیری ریاضی در کودکان را افزایش می‌دهد. دانش آموزان در یک سطح خاص می‌توانند با اعتماد به نفس بعد از گذراندن یک ترم جمع و تفریق یک و دو رقمی را به راحتی و با سرعت در ذهن انجام می دهند. در ادامه ۲ نمونه از جمع و تفریق اعداد ۱ رقمی و ۲ رقمی از دانش آموزان سطح ۲ دوره های آموزشی چرتکه ایران شنمو را می بینید:

( ۷+۴+۱+۲-۶-۲+۷  |   ۷۴-۶+۳۰-۲۱+۵۸ )

آموزش چرتکه از صفر تا صد

کلاس آموزش چرتکه بهترین انتخاب والدین برای پرورش ذهن کودکشان می‌باشد. آموزشگاه های زیادی در تهران اقدام به برگزاری دوره های چرتکه می‌کنند. که البته هزینه آموزش چرتکه در میان آنها متفاوت است که این هزینه‌ به کیفیت آموزش، بسته آموزشی و ملزومات همراه آن بستگی دارد. طبق استاندارد های جهانی تدریس چرتکه می بایست یک روز در هفته و به مدت ۷۵ دقیقه باشد که تنها با ۲۰ دقیقه تمرین در روز به صورت مرتب به بهترین نتیجه خواهید رسید. 

معمولا در مواجهه با آموزش چرتکه از صفر تا صد این سوال پیش می‌آید که کلاس چرتکه برای چه سنی مناسب است؟ در جواب این سوال باید گفت که طبق تحقیقات و بررسی های صورت گرفته، مناسبترین سن برای آموزش ریاضیات ذهنی چرتکه بین ۴ تا ۱۶ سال است، اما واضح است که یادگیری آن برای سنین بالاتر نیز فوایدی را به همراه دارد.

مربیان ایران شنمو

نیکی مجتبایی مربی و استاد آموزش چرتکه به کودکان در ایران شنمو

سمیه مجتبایی

مدیر آموزش و مربی چرتکه در ایران شنمو، مدرک کارشناسی زبان و ادبیات فرانسه، ۱۸ سال سابقه تدریس، دارای مدرک مربیگری نقاشی، مدرک مربیگری کار با کودک و دارای مدرک بین المللی چرتکه

مرضیه رمضانی مربی و استاد آموزش چرتکه به کودکان در ایران شنمو

مرضیه رمضانی

مربی چرتکه در ایران شنمو، دارای ١۵ سال سابقه تدریس ریاضی در مقطع دبیرستان و دبستان، معاونت دبستان میرداماد، مسئول پایه موسسه زوار الزهرا و دارای مدرک بین المللی چرتکه

معصومه مختاری | مدرس چرتکه

معصومه مختاری بصیرت

دارای مدرک کارشناسی معماری دارای مدرک مربیگری مهد و پیش دبستانی سابقه تدریس به مدت ۷ سال

پریچهر محمدی

کارشناسی ارشد فیزیک نجوم نویسنده ۴ مقاله داخلی معتبر مدرس نجوم مدرس فیزیک مدرس چرتکه دارای مدرک MBA سابقه تدریس در مدرسه کوشش و موسسه‌های شباهنگ و هیوا